krótko o OPENERZE i INSTAGRAMOWY outfit!

koszula - George/ spodnie - H&M/ apaszka, pasek, buty, torba - No name / okulary - Brylove

Udało nam się przeżyć Open'er Festiwal, który składał się głównie z błota a właściwie bagna i deszczowych koncertów. Wiele osób stwierdziło, że cały festiwal przypominał Woodstock - coś w tym jest.. Chwali się za to, możliwość obejrzenia pokazów kilku polskich projektantów w namiocie m.in Dominika Naziębły, Filip Roth i SHE/S A RIOT. Na tym koniec pochwał bo tak naprawdę wszyscy zgromadzeni wokół sceny nie liczyli na pokaz, na schronienie nad głową. Patronem medialnym sceny modnej był magazyn Elle, który rozdawał prezenty w postaci najnowszego wydania gazety oraz torby eko. Łącznie 9 (nieco zlekceważonych) projektantów z małym zyskiem po festiwalu. Zaimponował mi spektakl "Anioły w Ameryce" (wystąpili m.in Maja Ostaszewska, Magda Cielecka, Jacek Poniedziałek, Maciej Stuhr, Andrzej Chyra, Danuta Stenka, Stanisława Celińska!), na który załapaliśmy się z ogromnym szczęściem stania w odpowiednim miejscu kolejki. Spektakl trwał aż 5 wspaniałych godzin. Kończąc: były to dość fajnie i dość przeciętnie spędzone 4 dni.

Właściwie wszystkie zdjęcia to taki mały test dla iPada, czy można się nim wysłużyć, kiedy nie mamy ze sobą aparatu..

i mam miłą wiadomość dla Krakowiaków! Aloha From Deer dostępna już za niedługo w Lokal Hero na ulicy Karmelickiej 8/15. Już teraz zapraszam na zakupy do Hero'sów!


This entry was posted on 13 lipca 2012. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

9 Responses to “krótko o OPENERZE i INSTAGRAMOWY outfit!”

 1. wyglądasz urocze w rzeczywistości jak i na zdjęciach !

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajna fryzura! Podkradłabym Ci tę chustkę i koszulę. Świetne:)
  Jeśli to zdjęcia iPadowe to bardzo spoko, dają radę !;)

  OdpowiedzUsuń
 3. łeeeee w tamtym roku było bosko :(
  jaki zespół podobał Ci się najbardziej?
  http://coeursdefoxes.blogspot.com/
  xo

  OdpowiedzUsuń
 4. gosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosiagosia:*

  OdpowiedzUsuń
 5. ta ostatnia stylizacja jak siedzisz z Mariuszem jest swieetna co dokladnie masz ubrane?czy te kalosze to huntery?

  OdpowiedzUsuń
 6. @Dominika mam na sobie galaktyczne leginsy od Aloha From Deer i nieHUNTEROWE kalosze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. masz prześliczny uśmiech, okulary i żałuję, że ostatecznie nie podeszłam do Ciebie i nie powiedziałam ALOHA na Openerze :((( mam nadzieję, ze jeszcze uda mi się nadrobić hihi

  i dziękuję,ze komentarz <3

  OdpowiedzUsuń
 8. fajne zestawienie koszuli, butów i tej torby :)

  OdpowiedzUsuń

Follow my blog by Email

Followers

Archives

stat4u